Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2020.marcius.25 én volt meg a menstruaciom utoljára. Aprilis 25 ei héten elkezdtem szedülni majd jött vele a mell feszülés. Sose fajt a mellem ezért vettem tesztet. A teszten halvànyan ott volt a második csík. 3 nap mulva csinaltam kettőt erösödött a csík. Rá 3 napra vettem digitalis tesztet az kiirta hogy 3 + terhes vagyok. Na de alapbetegségem van inzulinrezisztencia és már 3 éve szeretnénk gyereket. A mell feszülés most is vam és nőttek 1 kosar méretet majdnem. Teltebbek érzékenyek. Lehetek terhes ?
2020. máj. 7. 11:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Menstruációm nem szabályos hol 40 hol 30 hol 60 napra jön meg. De terhességi tünet van. Vagy valami betegseg miatt mutatja ki a Hcg t?
2020. máj. 7. 11:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Szerintem hívd fel az orvosod.
2020. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két pozitív teszt, nincs menzesz, tehát terhes vagy. Én is 2 év után PCOS,IR mellett lettem terhes 27-40. napos ciklusokkal, a 31. napon teszteltem pozitívat nov. 24-én. Meg akartam várni a kövi menzesz kimaradását,de dec. 1-én vérezgetni kezdtem, akkor még csak petezsákom volt, szívhang nem. Dec. 10-én 6. hét 3 nap és volt szívhang. Kb. 5-6 hetes lehetsz, a 2. várható menzesz után elég orvoshoz menni, ha szedsz valami gyógyszert vagy panaszod van menj el már jövő héten. Jó egészséget, minden jót!
2020. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, mivel van 2 pozitív teszted. Menj orvoshoz!
2020. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!