Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mi lehet a szemeremajkam...

Vajon mi lehet a szemeremajkamon? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Nem tudom miota de talan 1-2 hete vettem eszre hogy a bal szemerem ajkamon van egy dudor.Nem olyan kicsi de nem is nagy.Azt hittem hogyha megborotvalkozok akkor elmulik de meg mindig ott van.Mi lehet ez? Nagyon felek hogy ciszta vagy valami meg komolyabb.18/l
2020. máj. 7. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Pattanás.
2020. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet begyulladt szőrtüsző is akár (nem tudom melyik részén helyezkedik el neked a dudor). Néha nekem is szokott lenni itt-ott, néha fáj is,- de nem gyulladt szőrtüsző, magától elmúlik általában, csak ne nyaggasd. Ja és 12 éve egy partnerem van, más nem is volt sosem, tehát nem mondanám, hogy olyan életet élek, ami lehetővé tenné a nemi betegség lehetőségét.. Esetleg kamillás borogatás mehet rá. Ha szemölcs jellegű, úgy tudom azt okozhatja HPV. Ha a hüvelybemenet mellett van, az pedig általában Bartholin mirigy gyulladás (az vagy kifakad magától, vagy doki segít rajta.

De fontos, hogy megnézesd orvossal, ez a helyes út, pláne, ha nagyon aggaszt! De szerintem nem kell túlaggódnod :) 27/L

2020. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!