Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek nem tapad hozzá a...

Nektek nem tapad hozzá a betét a bőrötökhöz lent?

Figyelt kérdés
Amikor pl. megyek pisilni és veszem le akkor akkor érzem, hogy lent szinte hozzá tapad a bőrömhöz, kellemetlen ahogy veszem le és válik el. Más is járt már így? Mit lehet tenni?

2020. máj. 8. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Na itt a betétfétises.
2020. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 te miről beszélsz???
2020. máj. 8. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Sőt a zoknimhoz sem, a cipőmben. Hülye!
2020. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Velem is volt már így :D
2020. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam általában csak akkor szokott mikor Alwayst használok,mert az nejlonos és be izzad.
2020. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem de ne nejlonosat vegyél akkor jó.
2020. máj. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem próbáld meg a másik oldalával hozzátapasztani az alsóneműdhöz. 🤣
2020. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régebben jártam így 1-2x, de leginkább azért, mert műszas bugyi volt rajtam, és arra nem úgy tapadt a betét, és elcsúszott. Másképp nem is tudna hozzám tapadni, mert én leülök hozzá a wc-re, a bugyit betétestől letolom combközépig, jó nagy terpeszbe teszem a lábaim, és hátulról kezdem leszedni a betétet úgy, h ahogy húzom le a bugyirol, a végét már hajtom is fölfelé, nehogy lejöjjön róla valami. És azzal, h hátulról kezdem szedni, mivel a hatulja a kezemben van, az eleje meg még a bugyin, így kizárt dolog, h bárhol is hozzám ragadjon.
2020. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!