Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez az anyajegy miért néz ki...

Ez az anyajegy miért néz ki ilyen furán? És miért fáj ha fesulkodok?

Figyelt kérdés

Van a nyakamon is egy ami gyermekkorom óta csíp szur és a bőrdoki mindig azt mondja mert irritálja valami be van gyulladva. És a hátamon a tarkomon is van ez ami szintén fáj néha még szur ha fesulkodok. Már az elmúlt 4 hónapba 5szor voltam bőrdokinal legutóbb kb két hónapja és azt mondja semmi baj velük. Most megint megyek hétfőn. Extra hipohonder vagyok


[link]


2020. máj. 8. 13:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Olyan mintha az anyajegy én lenne egy duzzanat
2020. máj. 8. 13:21
 2/7 A kérdező kommentje:
Már teljesen kivagyok hogy Mindig MINDIG van valami
2020. máj. 8. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem a bőrdokitól,ha az látja, hogy irritálja valami és emiatt van folyamatosan begyulladva,miért nem tanácsolja, hogy vetesd le? Én a helyedben - legalább is mikor elmúlt ez a vírus mizéria - levetetném az összes ilyen problémás anyajegyet. Jobb félni, mint megijedni .... szerintem.
2020. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A te fejedben vannak dolgok.
2020. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Plusz a kislányom is folyton kaparja a hatam
2020. máj. 8. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el másik bőrdokihoz, és vetesd le. Bajod lehet belőle, gondolom Sztk-s #értüktapsolunk doki.
2020. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem látszik veszélyesnek ez az anyajegy, normálisnak látszik. Persze dörgölheti ruha.
2020. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!