Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni fájdalom?

Szex utáni fájdalom?

Figyelt kérdés
Tegnap este együtt voltunk, volt egy kis gond, mégpedig bennem maradt a gumi, de még mielőtt elment volna. De meglett, kivettem magamból. Viszont az aktus után el kezdtem vérezni, ami most reggelre el is múlt, de úgy keltem, hogy nagyon nagyon fáj az alhasam, és fáj is, ahogy pisilek. Lehetséges az miatt, hogy megsértett valamit ott bent nekem? Mit lehet ezzel tenni?

2020. máj. 11. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés, hormonális a kis vérzés, teljesen véletlen egybeesés az időzítés, kérdés hol tartasz a ciklusodban, korod, stb.

De ilyentől alhas nem fáj, és nem is vérezget.

2020. máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Idén leszek 20 éves, a menstruációmat 22-ére várom.
2020. máj. 11. 07:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra gondolhattam, hogy megnyomhatott valamit ott bent nekem, mert éreztem időközönként, hogy valamihez úgymond hozzàér, ami nekem elég furcsa érzés volt, arra gondoltam, hogy ezért fáj. De miért fáj akkor, ha pisilek?
2020. máj. 11. 07:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! Ezt számtalan dolog okozhatja, méhszájseb, polip stb. az aktus utáni vérzés és fájdalom nem normális dolog.
2020. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sem a vérzés sem a fájdalom nem normális. Menj orvoshoz bármi lehet, hidd el!
2020. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, már enyhült hála az égnek. De mindenképp elmegyek orvoshoz, hamarosan úgyis kell mennem rákszűrésre.
2020. máj. 11. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!