Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 10 évig fogamzásgátlót...

Kb 10 évig fogamzásgátlót szedtem, mert szinte nem menstruáltam, tegnap vettem be az utolsó szemet. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
13 éves koromban menstruáltam először, sosem volt rendszeres, általában fél- egy év volt köztük. 19 éves koromban Pcos-re diagnosztizáltak, Diane 35öt kaptam. Néhány éve nőgyógyászt váltottam, a régi és az új leleteket látva szerinte nem Pcos, a hormonjaim nem voltak rendben még annó. Ajánlotta, hogy tartsak szünetet, hogy bírjon új hormonvizsgálatot készíteni, de még inkább szedtem a gyógyszert. Tegnap vettem be az utolsót, kb 1 hónap múlva tervezek dokihoz menni, hogy hogyan tovább. Van valakinek hasonló tapasztalata? Ha hormonzavar, hogyan lehet kezelni?
2020. máj. 12. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Masik hormonnal. (Szedes utan osztrogendominancia miatt sargagesthormon)
2020. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy “hormonzavar”, eleg tag fogalom, alapbol rengeteg fele hormon van, valamelyiket lehet gyogyszeresen potolni, valamelyiket nem.

Ha ott fogsz tartani a doki mindent el fog mondani reszletesen a friss laborertekek alapjan.

2020. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 13. 09:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!