Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Micovag-rol velemeny? Akinek...

Micovag-rol velemeny? Akinek erosebb gombas fertozese van/volt es visszatero, nektek mi segitett?

Figyelt kérdés
Tudom ilyenkor szoktak irni hogy nogyogyasz, es voltam is es jartam is. De nem vett kenetet, viszont gombas fertozsem van mar fel eve es SEMMI nem mulasztja el. Meg utana sincs az hogy leallna, kezeles alatt kevesebb lesz de ennyi. Viszont az allagabol latszik hogy gomba ill. a nogyogyasz is mondta. Egy vagyont ra koltottem. Ezeket mar hasznaltam: gynoxin 2x2 doboz, betadine huvelykup, klion szajon at szedheto tabletta, omicral, canesten huvelykupot, aztan ezek utan huvelyflora helyreallitot gynophilust, vitagynt, es kenocsnek pimafucortot es canesten. A parom is kezelve lett de neki nincsenek tunetei. Ha tudtok ajanlani valamit hogy mi segithet, vagy mitol lehet hogy nem mulik el ( ha van valami tapasztalat reszetekrol) azt nagyon megkoszonnem!

2020. máj. 13. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam évekkel ezelőtt a folyamatosan visszatérő hüvelygombát méhszájseb okozta.

Lefagyasztották, azóta (lekopogom) nem volt gombás megbetegedésem.

2020. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :)
2020. máj. 13. 20:09
 3/3 Minii Vikii ***** válasza:

Szia remelem mar megoldodott :)

En micovagot hasznaltam, vegigszedtem melle hasznaltam pimafucort majd vitagyn c-t is vegigszedtem, nekem ez segitett.

2020. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!