Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez és hova tudnék...

Mi lehet ez és hova tudnék még fordulni?

Figyelt kérdés
1 hónapja baloldali alhasi fájdalommal és véres folyással nőgyógyászhoz fordultam. Ott egy közel 4 centis cisztát talált. Menstruációm megjött a vizsgálat után 1 héttel, majd a napokban visszamentem egy másik kontrollra. Elég gyorsan megvizsgált, nyomásra nem érzékeny a hasam, hüvelyi ultrahangon nem látott semmit. Viszont a panaszom még mindig megvan és ráadásul borzalmas derékfájás is társul hozzá. Lehetséges, hogy az utolsó doki rosszul nézte és mégis ott a ciszta? 3 hét alatt csak úgy eltűnt volna egy 4centis? A panaszaim sem enyhültek.
2020. máj. 14. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonokat nem nezettek? Esetleg nem kaptál olyan gyógyszert, amit Norcolutnak hívnak?
2020. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem, nem kaptam semmit. Annyit mondott mindössze, hogy figyeljük.
2020. máj. 14. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Továbbra sincs véres folyasod? Ha ez megszűnt és deréktáji fajdalmad van, akkor esetleg elgondolkoznek azon, hogy nincs e valami probléma a veseddel. :S vesemedencegyullas pl

A cysta eltűnhet, egyik munkatarsamnak is elmúlt.

2020. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a folyás megszűnt
2020. máj. 14. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindent rendben talált a nőgyógyász, akkor én a helyedben a veseidet megnezetnem. Vizelet vizsgálattal kéne megnézni, hogy fehérje egyéb nincs-e benne
2020. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!