Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak nagyon rosszul...

Mit csináljak nagyon rosszul vagyok és nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés
Hányingerem van nagyon és hasmenésem 1 órankent járok wcre nem akarok egész éjszaka ott ülni. És a barátomnal vagyok már ő is kérdezte mibajom. Megjött ma reggel és azért van ez. Mit csináljak hogy elmuljon?

2020. máj. 14. 23:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és kimaradt hogy remegek is. Mibajom van?

20 éves vagyok

2020. máj. 14. 23:13
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Vegyél be széntabit vagy normaflort. A barátodnak meg mond meg hogy f*sok aztán kész ez van. Kedden én is rosszul voltam, hasmenés hányinger láz. Szerdára mintha mi sem történt volna. Egy napos nyavaja, túl leszel rajta.
2020. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs erre gyógyszer neki
2020. máj. 14. 23:26
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Akkor majd elmúlik. Kijön aminek kell aztán kész. Ha meg nem holnap felhívod a háziorvost aztán elmondja mit csinálj.
2020. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Én nem értem mit kell titkolózni a barátod előtt? Mondd meg neki hogy megjött...ennyire egyszerű.
2020. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!