Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy gondom lehet?

Pajzsmirigy gondom lehet?

Figyelt kérdés

Állandóan fáradt vagyok,az utóbbi hetekben székrekedéssel küzdők,a hangulatom változó,valamint a torkomba 2-3 hetente gombóc szerű érzésem van ami pár napig tart,elmúlik majd ismét előjön.

Tudom,hogy majd vérvétel és orvos...



2020. máj. 15. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz az. Jobban jársz, ha elmégy magánlaborba, mert a körzeti csak TSH-t nézethet, az meg édeskevés. Mire eljutsz szakorvoshoz jelen helyzetben...

Tehát: TSH, fT3, fT4, antiTPO, ezek a legfontosabbak első körben.

Egyébként van a magánlaborokban pajzsmirigy csomag.

Nézz utána melyik éri meg jobban: darabra, vagy a csomag.

2020. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszod!!

Akkor elkezdek utánakeresgélni.

Neked van ez a betegséged?

2020. máj. 15. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg van kedved és időd nem írnál nekem arról,hogy ez nálad mivel jár?szedsz rá gyógyszert?az étkezésben kell változtatni?
2020. máj. 15. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Millió tünet még az általad felsoroltakon kívül.

Igen szedek sertéshormont, ezt csak külföldről lehet beszerezni, de most a járvány miatt lehetetlen.

Gyakorlatilag egy jót nem ehetek, mert a levegő is hízlal. Óriási önfegyelemmel, lemondásokkal tartom a súlyom.

2020. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!