Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen nemi betegség ez?

Milyen nemi betegség ez?

Figyelt kérdés

Valamit elkaptunk a párommal.

Nekem viszket, ég a hüvelyem ezért gombára tippelek.


Párom makkján és a makk alatti redőben rengeteg apró fehér pötty van, tele van vele de azt mondta nem fáj és nem is viszket neki.


Akkor mégsem gomba? Mert arra ezek a tünetek szoktak jellemzőek lenni.


Kerestem neten de erről semmit nem találok, mert csak piros pöttyöket említenek de ez fehér.


És ne keverjétek össze azzal a gyakori fehér pöttyökkel ami a hímvessző másik végén, a bőrön szokott lenni, mert arról találtam cikket és az normális de én nem arról beszélek.


Nekem volt már régebben hüvelygombám.


De nem tudom párom makkján mi lehet, nagyon gusztustalanul néz ki.


Meg úgy olvastam hogy a gomba ritkábban találja meg a férfiakat, gondolom nehezebben kapják el.


Valakinek volt már hasonló mert az internetre most így nem támaszkodhatok.



2020. máj. 15. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha te gombás vagy és óvszer nélkül voltatok együtt, akkor elkaphatta ő. De nem értem, ezt a kérdést miért nem az egészség témakörben tetted fel, mi köze ennek a párkapcsolatokhoz.
2020. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen gombás fertőzésnek tűnik, mindkettőtöket kezelni kell.
2020. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!