Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűzként mi történik az első...

Szűzként mi történik az első nőgyógyászati vizsgálaton?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen előre jelezd, hogy szűz vagy még, ez fontos! Ezután "óvatosabban" megvizsgál, miközben mindent elmagyaráz. Semmi különös amúgy.
2020. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kell nőgyógyászhoz menned, és hány éves vagy, attól függ.
2020. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18 a menstruációm nagyon rendszertelen
2020. máj. 18. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nagyon rendszertelen? Magasságod, súlyod? Fogytál/híztál -e esetleg?
2020. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fogytam nem híztam van egy kis felesleg. Van hogy heteket késik, kimarad
2020. máj. 18. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezgetni fog az orvosod, megvizsgál, ha szükséges elküld további vizsgálatokra. Nem lesz semmi baj nyugi. ☺️

Plusz pontként becsülendő, hogy Te el mersz menni a problémával az orvoshoz és nem csak házi praktikákkal próbálod magad kezelgetni.

2020. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. máj. 18. 23:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ultrahang vizsgálatot végzett az orvos, ha szűz vagy, akkor a hasadon keresztül fogja csinálni. Azon kívül nem nagyon van olyan látható vagy tapintható dolog, ami a rendszertelen menstruációt okozná, esetleg gyógyszert írhat fel vagy további vizsgálatokra küldhet.
2020. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!