Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruácíós ciklusra alváspóz?

Menstruácíós ciklusra alváspóz?

Figyelt kérdés
Jelenleg késsel a hasamban fekszem mozdulatlanul, a légzés is fájdalmas. Az átlagsűrűségemmel lebeghetnék a tengeren( puffadok). Tippek? (Második alkalom, 23-ra kéne jönnie, hogy ne tilsták a fiókom 1 három éves L) a fura az, hogy amikor édesanyámmal beszéltünk, ő azt mondta az én koromban nem talasztalt fájdalmat. Lehet ez azzal is összefüggésben, hogy a bmi-m 20 körül van? (Rendszeresen sportolok, bár mostanában nem tudok sajnos) most hogy stabil 48kg vagyok, 04.23. jött meg.

2020. máj. 20. 23:59
A kérdező szavazást indított:
Háton fekvés
Hason fekvés(?)
Oldalt fekvés
Görcsös-kifli póz
Lebegés a semmiben
25 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Jó hír: vége a késelésnek😃
2020. máj. 21. 00:11
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Elején ez normális, nekem is borzasztóan fájt a hasam. Sajnos ez ilyen :(

Vegyél be nospát vagy valamit.

2020. máj. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

8 éve menstruálok es kicsit sem lett jobb. Mindig fáj. Nagyon. Első 2 nap iszonyat. Hányás, hasmenés, szédülés, olyankor egész éjjel nem alszom. Nappal csak 2 órát. Gyógyszerrel lett kicsit jobb az utóbbi időben, illetve c vitamin és mozgás. Nem futás vagy ilyesmi mert erre gondolni se tudnék.. Csak séta. Elvileg szülés után lesz jobb. Meglatjuk.

Neked pedig kitartás. Inkább háton feküdj. Nem nyomd össze a hasad. Nézz youtubeon menstruáció torna videót! :)

20L

2020. máj. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat
2020. máj. 21. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
Akinek ennyire fáj az vizsgáltassa ki hogy nem-e endometriózis áll a háttérben. Én most megyek kivizsgáltatni mert nekem ájulásig fajul a menstruációm a fájdalom miatt.
2020. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!