Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utalhat esetleg petefészek...

Utalhat esetleg petefészek cisztára?

Figyelt kérdés
A történet kicsit több mint 1 éve kezdődött mikor elkezdet a bal alhasam dudorodni (időnként eltünik) voltam hasi uh-n ott nem találtak semmit, rákszűrés semmi, 40 ételre allergia vizsgálat negatív, laktóz negatív, cöliákia (glutén) negatív. Nem tudom merre menjek esetleg bélgyulladás vagy petefészek cisztára gyanakszom.. Semmi más panaszom nincs csak a dudor ami látható hol jobban hol kevésbé... Volt valakinek ilyen?

2020. máj. 23. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Van bármi értelmes panasz is? Fájdalom, hányinger, hányás stb? Ugyanis ezzel a mintha dudorodna panasszal én a pszichiátriát javaslom. Ahol nincs betegség, oda nem kell csinálni.
2020. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hasi uh látták volna a petefészek cisztát, nekem is észrevették. Meg az a ciklusodba is beleszólna, nekem akkor sokáig késett. A bélgyulladásnak mas tünetei is vannak pl hasmenés, vagy hasfájás nem dudorodás.

Szerintem csak nem táplálkozol megfelelően lehet fel vagy fújódva.

Egy kicsit túlparázod, ennyi mindened negatív lett csináltathatsz béltükrözést de szerintem felesleges, inkább pszichésen kellene magad rendbe rakni.

2020. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kovacsram válasza:
Nem hiszem hogy petefészek ciszta, nekem is az van és egyből észre vettem a hasi uh, és ahogy írta anonim kesne a ciklisod velem így ugyan ez volt, és én észre se vettem mert soha semmim nem fájt, nem éreztem, csak kellett mennem vese uh-rá és ott vették észre hogy a petefészkemnél ciszta van.
2020. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!