Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történt a menstruációmmal??

Mi történt a menstruációmmal??

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok, 12 és fél évesen jött meg,azóta teljesen normális,zavarom nem volt soha. Kb 4 nap szokott lenni,és hálistennek nincs semmi problémám,nem vagyok rosszul,max akkor görcsöl egy kicsit a hasam,amikor megjön,a további napokban semmi.

De ma éjszaka/hajnalban amikor megjött,teljesen rosszul lettem,nagyon elkezdett görcsölni a hasam,és nagyon durva hányingerem lett. Amikor felkeltem kb azt éreztem,hogy mindjárt elájulok,és azonnal le kellett feküdnöm a padlóra. Vettem be fájdalomcsillapítót és visszafeküdtem, de még vagy másfél órát csak fetrengtem, nem is tudtam nyugodtan egyhelyben feküdni annyira fájt a hasam. Utána elaludtam,ma reggel már csak kicsit fájdogáll,de olyan normálisan.

Amúgy már a múlt hónapi is,késett 1,5 hetet,pedig nem szokott,és kicsit rosszabbul voltam akkor is.

Az egyetlen változás így az életemben azóta,hogy fogytam, 163cm-hez 54-ről 49-48 kiló lettem. De nem koplalok,és a sportból is visszavettem a múlt havi késés miatt,mert gondoltam hátha attól van. Eleget is eszek,sőt az elmúlt napokban nagyon durván telezabáltam magam,vagy 4 napi kaját megettem 1 nap alatt,ezt egymás után többször is:/

Nem tudom lehet e összefüggés,mondjuk nem hiszem,de más változásról nem tudok(azért gondolkodom még)

Előre is köszönöm a segítséget!!♡



2020. máj. 24. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez előfordul. Lehet köze a fogyáshoz is, vagy csak hogy szimplán fejlődik még a szervezeted. Nekem se szokott fájni, de nagyritkán van egy-egy olyan nap, hogy belepusztulok, pedig huszonvalahány éve menstruálok.
2020. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ez megnyugtató!! Megy a zöld kéz:))
2020. máj. 24. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!