Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

4 éve menstruálok, általában “időben” jött meg eddig mindig, max 2-3 napot késett, de ki soha nem maradt egy mensim se. Most viszont kb. fél éve nagyon görcsölök minden egyes alkalommal, volt hogy amíg suli volt, nem tudtam elmenni, mert megmozdulni nem bírtam, úgy fájt a derekam és a hasam. Ez alatt a fél év alatt volt egy alkalom, amikor szó szerint ömlött belőlem a vér, ahogy ültem a wc-n majdnem le is fordultam róla úgy görcsöltem, de mivel a családban sokunknak fájdalmas a menstruáció, ezért nem foglalkoztam vele, viszont most visszagondolva azóta az alkalom óta ha megjött, akkor is alig volt valami, de egyébként fájni ugyanúgy fájt valamennyire a derekam stb...

Most a helyzet az, hogy 2 hete meg kellett vna jöjjön, de nem, és ezalatt a 2 hét alatt nagyon sokszor hittem azt h biztos meg fog jönni mert úgy görcsöltem, de nem... Mitől lehet ez?

17L vagyok, nem vagyok terhes sem...



2020. máj. 24. 21:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy főleg a jobb combomba sugárzik ki a fájdalom, szinte a térdemig érzem a hasaml kiindulva... Nemtudom hogy ez számít-e bármit is.
2020. máj. 24. 22:03
 2/3 Heni9876 válasza:
100%
Orvoshoz kellene fordulni lehet valami gond van
2020. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp keress fel egy orvost, lehetőleg minél előbb. Ez nem normális menstruáció.
2020. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!