Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet nemi szemölcs, vagy...

Ez lehet nemi szemölcs, vagy esetleg valami más?

Figyelt kérdés

Pár napja észrevettem a hüvelybemenetemnél alul a gát tájékán pár apró kis pontot(gombostűfej méretű max)

Nem látom pontosan, hogy az szemölcs vagy esteleg más lenne.

Egyátalán nem fáj, bőrszínű és nem láttam karfiolosnak (úgy tudom a karfiolos szemölcs a hpv jele)

Nem tudom hogy ezek most szemőlcsök vagy esetleg valamilyen mirigyek. Teljesen véletlenül vettem észre, nem tudom essig ott voltak-e (nem feltűnőek)

Holnap kérek nőgyógyászhoz időpontot, rákszűrésre megyek, és megemlítem neki ezt is, de szeretném előre tudni, hogy mi lehet. (Türelmetlen vagyok)

A páromnak van 1 nap szemölcs az ujján, amit kezel természetesen, de lehet azt kaphattam el.

Köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 25. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam ugyanez, nem tudom mi ez de elég idegesítō. Holnapra van időpontom. Én is szemőlcsre gyanakszom, de nejem sem olyan karfiolos, hanem kis bőr színű apró pontok
2020. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Majd leírod nekem holnap, hogy mit mondott az orvosod? :)

En 2 hét múlva kaptam időpontot (jövőhét mensi ezért sajnos ennyit kell várnom)

2020. máj. 25. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg szemölcs, hàt eléggé elkeseredtem, bàr azt mondta nem komoly dolog ez, és nagyon gyakori.

Vissza kell mennem lefagyasztjàk.

2020. máj. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oh sajnálom :(

Még azért reménykedek hogy nekem nem az

2020. máj. 27. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!