Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez ? A csípő szélétől...

Mi lehet ez ? A csípő szélétől egészen a hátig végigvándorló fura fájdalom? Olyan fájdalomszerűség ami talán összefügg a menstruációval. Részletek lent. VALAKINEK HASONLÓ ?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi váltja ki és már volt ilyen aszsme nagynehezen elmúlt de elég ijesztő.A háziorvos nem tudta .

Ha a bal oldalamra fekszem akkor fura mód felerősödik a jobb oldalamon ez a kellemetlen nyomás érzés

Egyszercsak olyan érzés nyomás szerű kellemetlen fájdalom lesz csak a jobb csipőmnél ténylegesen oldalt mint amikor felfázik a veséd az oldalad vagy futás közben szúr az oldalad, vagy mintha oldalba rúgtak volna és már enyhül azon a részen érzet fájdalom.

De a mi a legfurább napokig tart egész nap ez az érzés és hirtelen mindne nap feljebb vándorol egészen a lapockámig talán ez a fura nyomás érzés.


a Flekor rapidot próbáltam csak eddig nem használt.


Az étkezéshez köze lehet vagy bekaphatam valami fertőzést?


nem volt már valakinek hasonló ilyenje .

Nőgyógyászhoz forduljak ?


2. napja már a derekam felett kezd hátra menni a ez a nyomás érzés.



#oldalfekvés #mentsruáció fájdalom #medence csipő vese #hólyaghurut szúró fájdalom tompa fájdalom
2020. máj. 26. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült, hogy mi volt ez? Elmúlt azóta? Nálam is valami hasonló van már 2 napja. Most múlt el a menzeszem. De félek, hogy nincs-e valami gond a vesémmel. Ha nem múlik holnapra, akkor megyek orvoshoz. Te voltál?
2020. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.Hála az égnek elmúlt.

Vagyis mostmár csak halványan érezem.


Az is lehet, hogy csak valami húzodás volt , mert előtte táncoltam, és van egy olyan jelenség ha megrántod valahol sprtolás közben az izmod vagy az elvan tunyulva ,sérülhet, és ez a húzodás kihatással van a többi izomra izületre és végigfuthat a z eredeti helyről a többi izületben is a fájdalomérzet.


De a menzeszhez is köze lehet.


Természetesen inkább menj orvoshoz vagy előtte javaslom, hogy kend be valamilyen izületi fájdalomcsillapítóval, én voltarennel kentem be, talán az segítette az enyhülést.


Ha mégis elmész háziorvoshoz vagy reumatológushoz és valami hasznos megoldást mondanak ,és az tényleg segít neked, kérlek írj vissza, lehet, hogy legközelebb rajtam is segíteni fog.

2020. jún. 3. 00:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Voltam orvosnál, és szerencsére nem a vesémmel van gond.

A derekamnál gyulladt be az izom, vagy a gerincemből sugárzik ki a fájdalom. Ki kellett ropogtatni, és már rögtön jobb lett. Igazából nem is urológushoz kellett volna menni, hanem reumatológiára, de azt mondta az orvos, hogy ezt sokan összetévesztik. Meg megnyugtatott, hogy nem sürgős megnézetni, így hogy jobban lett a hátam, de állítólag egy gerincröntgen nem árt, hogy többet tudjunk pl.van-e csigolya elmozdulva.

Azt is mondta, hogy a vese az inkább oldalra szokott sugározni, és szinte mindig vizelési panasz társul hozzá.

2020. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg még valami eszembe jutott: azt is mondta, hogy a vese fájdalom mozgásra nem erősödik, hanem mindig egyenletes, fekvéskor és járás közben ugyanúgy fáj.
2020. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!