Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Műtét nélkül lehetséges a...

Műtét nélkül lehetséges a mell vissza állítás?

Figyelt kérdés
Fiatal koromban nagyon szép telt melleim voltak, mindenki irigykedve nézett, se túl nagy se túl kicsi nem volt, mindog is büszke voltam rá. Aztán terhes lettem és iszonyatosan meg nőttek, immár második babámmal együtt durván 4 éve szoptatok ezáltal iszonyatosan meg nyúlott, csüng, gusztustalan. Az érdekelne. Van e bármi mód, hogy egy picit vissza álljon műtéti beavatkozás nélkül, gondolok itt például krémre, edzésre ilyesmire. Kérlek titeket, hogy ne hurrogjatok le mert ígyis nagyon szörnyen érzem magam és egy ideje semmi önbizalmam. :'(
2020. máj. 27. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne ilyen krém, vagy edzésforma, akkor nem lenne szükség plasztikai műtétre, sajnos.
2020. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem. Az edzés és a krém biztosan nem fog ártani neki, de műtét nélkül nem lesz olyan, mint előtte volt.

(Műtéttel se olyan lesz, de ennél - remélhetőleg - szebb)

2020. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, még jobban el keveredtem, de nagyon rendesek vagytok, hogy ilyen kedvesen válaszoltatok.
2020. máj. 27. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Persze a mütétnek is megvannak a maga hátrányai. Te pedig kérdező, fogadd el, hogy ilyen, később csak rosszabb lesz.
2020. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
A műtéttel nem csüng, de tele lesz hegekkel. Egy fuggolegessel is, meg bimbó korul is.
2020. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!