Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lovaglásnál tampont szoktatok...

Lovaglásnál tampont szoktatok használni?

Figyelt kérdés
Betétet használok, de volt már, hogy átáztam és véres lett a nyereg... Gondolkodok, hogy inkább váltanék tamponra, de nem tudom. Ti mit használtok?

2020. máj. 28. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Én szárnyas betétet használtam, igaz, még gyerek voltam bőven, 12 évesen nem jött szóba a tampon. Sosem volt vele gond, lovaglás előtt a lehető legfrissebben tettem be, edzés után pedig kicseréltem. Nem csúszott el, nem áztam át, erősebb napokon supert tettem be. Ha erősen vérzel, a tamponból is nagy fog kelleni egy hosszabb lovaglásra, a mi lovardánkban nem is lehetett volna higiénikusan cserélni, egy terepnél is bajos lett volna. Utóbbi nagyon fontos, figyelned kell rá, ha használni kezded.

Ahova nagyon ajánlott, az a verseny fehér nadrágban.

2020. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Próbáld ki. Szerintem még kellemetlenebb. A vérzést nem tudja felfogni, ha ömlik, de nagyon zavaró.
2020. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig betéttel járok. Ha erősebb napokon akkor éjszakaival, egyébként simán kibírom vele. Egy kis rövid szoros fekete cicagatyát szoktam a bugyira húzni és akkor nem csúszik el az 100%
2020. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tampon plusz betét kellene neked
2020. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!