Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van a hirtelen fogyás?

Mitől van a hirtelen fogyás?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja volt egy Missed ab.-om és,annyira gyorsan fogyok lefele hogy már csont és bőr vagyok.Valami betegségem lehet?

2020. máj. 29. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A pajzsmirigyed érdemes lenne megnézetni.

Persze más oka is lehet, kezdj a háziorvosnál, ő majd tovább küld.

2020. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen betegség a Pajzsmirigy? És mik a tünetei? Sajnos én hülye vagyok az ilyesmihez.
2020. máj. 29. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress rá a pajzsmirigy túlműködésre, az okozhat hirtelen fogyást. De mindenképpen menj el a háziorvoshoz,csináltass vérvételt!
2020. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a vetélésre utaló jelek valamelyikét (vagy az összeset egyszerre) tapasztaljuk, érdemes felkeresni nőgyógyászunkat, aki képes megállapítani, hogy mi történik a szervezetünkben. Vetéléskor az alábbi tünetek állhatnak fenn:


enyhébb vagy erősebb hátfájdalom, ami gyakran kellemetlenebb, mint ami a menstruációs görcsöket szokta kísérni

súlycsökkenés

fehéres-rózsaszínes, nyálkás folyás

méhösszehúzódások, amelyek erős fájdalommal járnak, és 5-20 percenként ismétlődnek

barnás vagy élénkvörös hüvelyi vérzés, görcsökkel vagy anélkül (megjegyzendő, hogy a terhességek 20-30%-ában lép fel a korai szakaszban vérzés, de ezeknek a fele később teljesen egészséges várandósság lesz)

vérrögökkel kísért szövetdarabok távozása a hüvelyből

a terhesség ismert jeleinek hirtelen eltűnése

2020. máj. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy inzulinrezisztencia.
2020. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi az az inzulinrezisztencia?
2020. máj. 31. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!