Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisajakban csomó mi lehet?...

Kisajakban csomó mi lehet? Felszívódik magától?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre hogy van egy kis csomó az egyik kisajkamban. Eleinte olyan pattanásszerű volt meg érzékeny. Most úgyérzem már javult egy kicsit. Arra gyanakszom hogy faggyúmirigy eltömődés... Ez felszívódik magától? A csomó jóval feljebb van mint a hüvelynyílás, szóval biztos nem Bartholin mirigy gyulladás.

2020. máj. 29. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is olyasmi lehet, várj egy pár napot és ha eltűnik akkor ne törődj vele:)
2020. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, vmi hulye pattanás volt... Kb kisujj körömnyi méretű volt már és sokszor nyomkodtam, genny jött ki folyton de muszáj volt. Lehet neked is az. Bocsi h gusztustalan, de az is volt de jobb ha tudod h eldurvul
2020. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
+1 pattanásra
2020. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ott csomót de nem lett belőle baj. Szerintem elmúlik majd.
2020. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, bekentem kremmel es masnapra elmult. En is eloszor a Bartholyn mirigyre tippeltem, de valszeg nem az volt. 🤷🏻‍♀️
2020. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Faggyumirigy eltomodes szinte biztosan.

Mikor nekem volt, tul fiatal voltam, nem mertem orvoshoz menni. Minel inkabb nyaggattam, annal nagyobb lett, de kinyomhatatlan. Aztan mikor bekenhagytam, ket honapra ra elkezdett valtozni, mintha valami kijarata keletkezne. Fajt, es vegul magatol durrant ki. Utana meg volt benne, es minden kepzeletem felulmulta, mi volt benne. De nagyon boldog voltam.

Ma mar elmennek orvoshoz, ha nem valtozna egy ido utan.

2020. máj. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tuti faggyumirigy eltomodes. Nekem is érzékeny volt, nagyon megijedtem. 1 hét alatt elmúlt.
2020. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem most nem úgy kezdett elmúlni hogy nő, hanem mintha szívódna vissza. Szerintem nem fog kidurranni, hanem valahogy felszívódik, már nem olyan kemény és nem is érzékeny, szerintem lement róla a gyulladás.
2020. máj. 30. 11:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben több dudor is van, van amelyik kifakadt, van amelyik nem, csak fájdalmas.Azt gondolom, hogy az immunrendszer gyengülése okozhatta. Nekem egyszerre ennyi soha sem volt. Jövő héten megyek nőgyógyászhoz utána jelentkezem, ha mondott valami okosat.
2020. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia Utánna menyi idő múlva múlt el ? És végűl mi volt az ? En tegnap vettem észre ugyan ezt . Es eléggé aggódom . Köszi a választ
2022. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!