Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik egészségtelenebb?

Melyik egészségtelenebb?

Figyelt kérdés

Mellnagyobbítás a cél, életkor 23

Szóval mellpasztika vagy fogamzásgátló?



2020. jún. 2. 22:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Miert?

Akkor nem gondolom h megbánták ha nulla mellbol csináltak nekik

Nyilván ha valakinek van melle és úgy csinaltatja meg az szerintem hülyeség

De ha valakinek nőként nincs melle és megcsináltatja mert baj?

2020. jún. 3. 17:35
 12/18 anonim ***** válasza:
29%
Hat en egy percre se bántam meg.
2020. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a lelki egészségre sokkal károsabb, ha évekig nem tudod magad elfogadni. Ha ez egy átgondolt döntés, akkor jobb megcsináltatni a műtétet.
2020. jún. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
Fogamzásgátlótól nekem egy centit nem nőtt sajnos, egyiktől se, pedig kb 6 éve szedem, megfordult nálam 3-4 fajta.. Ha ezer százalékig biztos vagy benne, inkább műttesd meg, én meg nagyobbrészt olyat hallottam csak, hogy miért nem csinálták hamarabb
2020. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak a mutetbe kalkulald bele a jovobeli muteteket. Hogy anyagilag, lelkileg keszen allsz-e bizonyos ido utani cserere.

Mikor valaki teljesen lapos, vagy ures dohanyzacskokent log a bore, akkor mas kategoria egy mutet. Valoban nagyon pozitiv valtozast hoz.

2020. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak belevágtak a mellembe egy műtét során azóta nem tudok normális melltartót venni mert fáj. El nem tudom képzelni milyen pokoli erzés lehet ha egy implantatumot tuszkolnak beléd ami feszít belülről. Max azt értem meg akinek levagták a mellét betegség miatt. De hogy egészséges ember ilyennek kitegye magát önként? Rádásul vigyázni kell egy életen át nehogy megsérüljön az implantátum mert annak beláthatatlan következményei lesznek. A melled hozzád alakul idomul a korral. Az implantátum nem. Furán fogsz kinézni egy idő után. Értelmes férfi meg nem is választ mű nőt. Nem a mellméret számít egy kapcsolatban.
2020. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy. De minden műtét kockázatos. Ki tudja hanyszor kell majd cserélni és kés alá feküdni. Mindezt önként egeszségesen nem vagy komplett komolyan. :D Ha fizetnének sem. :D De itt te fogsz fizetni egy kisebb vagyont. Nekem a Jadintól nőtt a mellem. Az összes többitől nem pedig jó párqt kipróbáltam. De pont ezért hagytam abba mert pokolian fájt is közben.
2020. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs önbecsülésed a rossz hír hogy a műtét után sem lesz. Annyi féle melltartó van amivel lehet optikailag növelni a méretet miért nem mész egy nagy választékkal rendelkező boltba és választasz magadnak pár szép darabot. Sokkal olcsóbb mint egy műtét. A tabletta nem kockázatos ha nincs trombózisra hajlamod szedheted 40 éves korodig akár tovább is. De nincs harancia hogy nőni fog tőle. Viszont ha találsz jó személyi edzőt formálni lehet a melleket.
2020. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!