Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már másnak is ilyenben...

Volt már másnak is ilyenben része?

Figyelt kérdés

Voltam életemben előszőr magán nő gyógyásznál, mert hpv betegségem lett és azt gondoltam ha magánhoz megyek az jobban el magyaráz mindent, és talán jobb lesz mint a rideg sztk orvosnál de tévedtem.

Amikor be hívott a rendelőbe a doktor nő, azzal kezdte hogy miben segíthet de úgy mint aki gyorsan le akar tudni engem, én oda adtam neki a pappíromat hogy az sztk orvos mit állapított meg rólam, hogy olvossa el,utána meg, meg kért hogy alulról vetközzek le, és feküdjek fel a vizsgáló székre hogy citólogiai mintát tudjon venni tőlem, meg tettem, és azzal jött csusszak még lejebb mert így nem lát elég jól de akkor már belém rakta a nő gyógyászati kacsát és ahogyan lejjebb csúsztam iszonyúan fájt, olyan érzés volt mintha belülről szét szakítanának, és utána se volt neki jó de meg kértem vegye ki és állítsa be vagy a széket vagy engem kacsa nélkül hogy legyek, utána ahogyan megint belém rakta nagyon fájt, és az is nagyon fájt ahogyan éreztem le veszi a kenetett. Utána meg el magyarázás nélkül vagy minden magyarázat nélkül csak azzal jött hogy számára az is alap vizsgálatba tartozik ha hüvely ultrahangot csinál, és már keményen belém is tolta és csak ezután nézte meg a képernyőn hogy nézek ki ultrahangon és mi van ha túl tolja bennem stb és ezután öltözhettem fel, úgy fájt belül a hüvelyem és a méhemnél mintha átgyalogoltak volna rajta vagy mintha meg erőszakoltak volna engem, teljes végig fájt,féltem, kiszolgáltatottnak éreztem magam, és meg alázottnak és 17ezerbe került. És mikor haza értem járás közben fájt nekem bal oldalt, véreztem is és eddig sose fájt ha vizsgáltak és sose véreztem be tőle ez a magán nő gyógyász nagyon durva volt velem, és nagyon csak le akart tudni engem, és nem is írt fel nekem semmit se a hpv-mre azzal jött szedjek immun erősítőt és ha nem múlik el, küld mütétre és lesz egy u alakú bemetszésem meg mutatta egy képen hol és kész. Ennél az sztk orvos sokkal jobb volt nem fájt ahogy csinálta, csak flegma volt és ennyi de ezek után vissza sírom. Főleg mert 3napja fáj nekem a húgycsövem amióta nála jártam.



#nők, emberek, kapcsolatok, nő gyógyász, orvos, egészség
2020. jún. 3. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az orvos egy bunkó, ne menj többet hozzá. Más kérdés, hogy HPV-re nincs mit felírni, az nem olyan, mint egy gombás fertőzés, amit egy gyógyszer elmulaszt. Arra csak az van, amit ő el is mondott neked. Javaslom egyébként a foglaljorvost.hu oldalt, ott vannak értékelések is a dokikról, meg tudod nézni, mások mennyire voltak megelégedve.
2020. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, és női nő gyógyász volt ráadásul.

És félek hogy a nőgyógyászati kacsát túltolta bennem mert azóta fáj ha pisilek és fáj 3napja ott nekem és véreztem is egy kicsit.

2020. jún. 3. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem járok nőhöz soha. Kétszer fogtam ki véletlenül nőnemű fokot, de mindig ilyen barbárok. Férfihoz menj, azok értenek hozzá. Egyszer úgy csinált nekem az egyik férfi orvos rákszűrést, hogy nem éreztem, csak mondta, hogy kész van. Azt hittem, még csak akkor fog hozzá. Egy nő meg máskor nagyon durva volt.
2020. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval, a nők ennyire durvák a saját neműkkel szemben ez másnak is a tapasztalata? De miért? Nem inkább pont azért kéne inkább normálisnak gyengédnek lenniük mert tudják milyen érzés?
2020. jún. 4. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés nincs. Azért mert van vaginája, még nem biztos hogy ért hozzá. Attól, hogy egy férfinak nincs, még kitanulhatja. (Vagy akkor kopasz ember nem lehet jó fodrász?)

Ez klasszikus férfi szakma, és sajnos tényleg az a tapasztalatom, hogy csak nekik való.

Amúgy is a nők sokszor irigyek egymásra: kitudja lehet úgy van vele, hogy ő már szült is kétszer, az jobban fáj, akkor te is kibírsz egy kis hüvelyi ultrahangot...direkt nem fog kímélni.

De amúgy nem tudom az okát, csak valamiért egyszerűen nem értenek hozzá.

2020. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalatom, hogy a férfi nőgyógyászok sokkal normálisabbak. Ahány nőnél voltam, egy sem volt kedves vagy empatikus.
2020. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na igen én még nem szültem, és eléggé fájt, ahogyan fel dugta és ahogyan meg vizsgált az olyan volt mintha meg erőszakolt volna egy tárgyal, így meg ezek után jobban fogok félni az ilyen vizsgálatoktól.
2020. jún. 6. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!