Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menzeszem valoszinu a...

Késik a menzeszem valoszinu a sok idegessegtol. Segithet ha veszek be 1 szem nyugtatót ?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt a háziorvosom irt fel nekem nyugtatót mivel a sok munka és idegesség miatt néha szúrt a mellkasom és kicsit rosszul voltam, de nem igazán szedtem csak amikor éreztem hogy szükségem van rá bevettem egyet. De már nem is szedem egyáltalán el is tettem. A menzeszem késik ugyanis elég stresszes időszakom van, ha vennék be egy szem nyugtatót az esetleg segítené meghozni vagy csak rosszabb lenne? Szeretnék túl lenni már rajta de így nem tudok hogy alapbol mindig van min idegeskedni aztán ha késik azt gondolom túl és meg az is rátesz egy lapáttal 😅. 28/N

2020. jún. 3. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges bevenned, ettől nem fog megjönni.
2020. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se vedd be.
2020. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fog tőle megjönni. Nekem ha ilyen volt, mindig az segített ha “leesett a kő a szívemről”, megkönnyebbültem, vagy valami pozitív dolog elterelte a figyelmemet. Legutóbb, még régebben ilyen volt egy spanyol táncos est, baromira nem volt kedvem menni, de jó zene volt, jó társaság, táncoltam, nevettünk - épp hogy hazaértem mire jött a “cunami”
2020. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!