Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felírattam fogamzàsgàtlót,...

Felírattam fogamzàsgàtlót, lassan el kell kezdenem szedni, és most félek elkezdeni. Mit csinàljak?

Figyelt kérdés
Ugy gondoltam szedni akarom, de ram jott a para h megse, illetve h mi lesz ha mellette terhes leszek.

2020. jún. 4. 01:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

akkor ne szedd


mi a kérdés?

2020. jún. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Vàrd meg amig felnősz hozzá
2020. jún. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Felnott vagyok, mar szedtem evekig 1x, most azert vacilalok mert kicsit felek a mellekhatasoktol. Kerdes az h elkezdjem e vagy inkabb megsem
2020. jún. 4. 01:25
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Hogyne kezdenéd, ha egyszer nem akarsz terhes lenni, nem is értem! Menjél pszichológushoz, mert irreálisan szorongsz!
2020. jún. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2020. jún. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem akarsz terhes lenni, RENDSZERESEN szeded. Vagy imádkozol, hogy a srác tényleg húzzon gumit, és ne csak mondja. Vagy nem szexelsz.
2020. jún. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen megértelek, én is paráznék. Szerintem inkább ne szedd, ha ennyire félsz a mellékhatásoktól. Inkább maradj a guminál.

Én is szedtem évekig, ma már nincs az az isten, aki rávegyen, hogy egyet is bevegyek.

Ez nem irreális szorongás - gondolom ezt valami nagyon hozzáértő sokat tapasztalt férfiállat írhatta - mind tudjuk vagy tapasztaltuk, hogy mennyire tudja tönkrevágni a testünket, a szervezetünket, a hormonjainkat akár egy életre. Az értelmes férfi ezt felfogja és fel tudja húzni azt a kicseszett gumit, aki meg nem, az vegyen magának egy kecskét.

2020. jún. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Amikor először szedted, akkor nem féltél, hogy terhes lehetsz/ a mellékhatásoktól?
2020. jún. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Mikor először szedted, terhes lettél? Hanem, akkor most mitől félsz? Szedd rendesen és kész!


Ha felnőtt vagy, akkor döntsd el végre, hogy mit akarsz, és ne itt hisztizz!

2020. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Jav.: Ha nem...
2020. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!