Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok, illatmentes intim...

Lanyok, illatmentes intim torlot sem lehet hasznalni, huvelygomba eseten?

Figyelt kérdés
Nem volt mar annyi eszem, hogy ezt megkerdezzem az orvostol... 😅
2020. jún. 4. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne lehetne? Lehet persze. Van antibakteriális intim törlőkendő is.
2020. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az intim törlőkendő alapvetően nem jó. Lehet hogy sokan használják es semmi bajuk, csak nem minden ember ilyen. Ha te epp hogy huvelygombaval vagy bakteriális fertőzéssel küzdesz pont nem kéne ilyeneket hasznalni, mert megjobban megborítja az intimfloradat. Eddig engem minden nőgyógyász lebeszélt a használatukrol. Amit tudok javasolni Beliema Idelyn intim mosakodo. Csak kívülről! Fertőtlenít, és nem irrital, nincs benne semmi. En erzekeny vagyok, csak ez valt be eddig.
2020. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
De minek? Intim mosakodó is tök felesleges. Oda is jó a normál tusfürdő. Úgyis csak kívülről szabad.
2020. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
A normál tusfürdő pont nem jó. Teleiden káros oda. Vagy sima víz, vagy egy normalis intim mosakodo, lásd Beliema.
2020. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
4: Dehogy káros! Nem belül mosod. Teljesen felesleges bármilyen intim mosakodó. Jó üzlet.
2020. jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Hiába vagyok lepontozva, egy nőgyógyász sem ajánlja a sima tusfürdő használatát intim tájékra, de neten is utana kereshettek. Azért mert nektek meg nem volt bajotok tőle, sok más nőnek meg volt.
2020. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy kell intimmosakodo. Csak egyet ajnalottam ami tényleg jó, ha gyakran küzdesz fertőzésekkel. Se tusfürdő, se más dolog nem váló oda, meg az intim törlőkendő sem.
2020. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg azóta nincs semmi bajom, amióta nem használok mindenféle ilyen hülyeséget.

A nőgyógyászokat megkeresik a gyártók, hogy reklámozzák a termékeiket. Ezért tudnak adni kis mintát, kis szórólapot, stb.

2020. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem eszembe se jutna, hogy tusfurdot vagy szappant hasznaljak oda 🙈 Koszi a valaszokat, raprobalok erre a beliemara, meg nezek hasonlo kendot. Hatha talalok.
2020. jún. 4. 09:45
 10/14 A kérdező kommentje:
Alapban tartozkodom a kendo hasznalattol, csak amikor nagyon muszaj, akkor megyek ra. Most az lenne, mert ha pl edzeni megyek, akkor jo lenne valamivel attorolnom magam.
2020. jún. 4. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!