Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet elűzni a menstruác...

Mivel lehet elűzni a menstruációs fájdalmat, és rosszkedvemet?

Figyelt kérdés
Bevált módszerek, tippek,amiket ti tudtok:

2020. jún. 4. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Sport! Nem vicc, a görcsök is csökkennek, meg a hangulatod is javul!
2020. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Melegvizes palack, fagyi és csoki 😂 a csokitól mindig jól érzem magam. Fájó hassal a fenének sincs kedve mozogni. (meg a habfürdőket is nagyon szeretem)
2020. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ, megértem a véleményeiteket, és köszönöm,hogy nektek bevált tippekkel segítettetek, viszont nekem a csoki csak árt, valamikor hányingerem van tőle ezekben a napokban, valamikor pedig meg bírom enni, de legtöbbször görcsöket okoz nekem. :(
2020. jún. 4. 13:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Habfürdő? Ilyen napokban? hogy bírod azt kivitelezni?
2020. jún. 4. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Simán csak beleülök XD, lehet meglepően hangzik de azt tapasztaltam hogy amig a vízben vagyok addig nem igazán folynak ki a dolgok, de ha nagyon aggódsz akkor egy mini tamponnal simán megoldható a dolog és élvezheted a fürdőt. A saját kádadban nem kell tartani a fertőzéstől sem, amúgy is mindig azt használod. A fürdő után meg vehetsz egy gyors zuhanyt ha egy kicsi mégis ki folyt volna, meg készíteni kella kád mellé egy kis papírtőrlőt, meg mellé amit használsz(tampon, betét, kehely) egyébként szerintem kehellyel is simán lehet fürdeni. Nekem mindig jót tesz, kicsit olyan mint a meleg vizes borogatás.
2020. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Már a pms tünetek kezdetén elkezdem szedni a C vitamint ( homoktovis.hu ) és a magnéziumot (Magnosolv). Nem múlt el teljesen a görcs, de legalább már tudtam járni. Illetve nagyon sok vasat vigyél be a mensi elött a szervezetedbe.

Én már 2-2,5 héttel előre tudom, hogy meg fog jönni és már akkor elkezdem szedni. Fényévekkel javult az állapotom :)

2020. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!