Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Fogamzásgátló tabletta mellett nem jelentkezett vérzés, minden nap délután 4kor veszem be a tabit és max egyszer volt hogy hánytam. Mennyire kell aggódnom hogy nem jött meg? (terhes nem lehetek!!!!)

Figyelt kérdés
Ez a második hónap hogy szedem. Az első levél után normális volt

#menstruáció #fog.tab.
2020. jún. 4. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Teszteltél? Hányás mikor volt a bevétel után? Sajna a tabletta se ad 1000%os védelmet, ha rendesen szeded is...

Ha negatív a teszt akkor pár nap múlva megismételhetnéd. Elvileg előfordulhat, hogy kimarad a vérzés, de én is sík ideg lennék, ha nem jönne meg. Mondjuk második hónapban még előfordulhatnak fura dolgok, de én tuti tesztelnék többször is, ha negatívak, akkor nem paráznék, ha többször előfordulna, akkor húznék dokihoz.

2020. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemi élet nélkül nehéz lenne terhesnek lenni... Doki meg egyelőre korona miatt még nem fogad.
2020. jún. 4. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem élsz nemi életet, akkor egyelőre nincs miért aggódnod.
2020. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond. Az első három hónapban elvileg ez "normális", meg kell szólnia a szervezetednek. Ne aggódj, ha a harmadik hónapban sem jön meg, menj el orvoshoz, lehet nem jó neked ez a tabletta. De biztosan be fog állni, csak egy kis idő kell neki.
2020. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kell szoknia* bocsi a telóm írta át
2020. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nem aggódás csak nem értem, mert az első hónapban meg volt rendesen és most nem tudtam hogy ez normális.
2020. jún. 4. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán belefér az elején, nekem is volt ilyen pedig már több hónapja szedem.
2020. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!