Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ki próbálta már az...

Lányok ki próbálta már az Aviva tornát?

Figyelt kérdés
Olvastam róla és sok helyen írták hogy megjön ettől a tornától a menstruáció (pl ha késik 2-3 napot). Ha valakinek ez bevált léci irjon :D ha valaki tud linket is küldeni a gyakorlatokról azt is megköszönném mert en nem találtam :)

2020. jún. 4. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülnék medendefenék torna likeknek de sajnos keresve se találtam. Aviva, Kriston... Könyvet lehet venni, vagy DVD-t valahol. Egyébként fizetős tanfolyamokon tanítják.

A Kegel a "hivatalos" amit az egészségügyben is használnak, de azt se tudom hol tudnám megtanulni.

2020. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manoka8528 ***** válasza:
Alapgyakorlat van az Avivában. Ehhez szükség van egy egy alkalmas tanfolyamra ami olyan 18 ezer körül van. Rád fogják szabni a gyakorlatokat amiket végezned kell de az már menni fog egyedül otthon is. Ész nélkül nem szabad csinálni mert árthatsz is vele magadnak. Szerintem a közeledben nézz egy tanfolyamot és próbáld ki. Szerintem Megéri. Egy ismerősöm évek óta Pcos volt és meddő. Elment a tornára, 3 hónap múlva teherbe esett. Én is most keresem a közelemben lévő helyeket mert sajnos nekem is évek óta problémám van.
2020. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!