Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A karanten alatt megvaltozott...

A karanten alatt megvaltozott a ciklusotok?

Figyelt kérdés
Az elozo menzeszem minimalisan fajt, pedig nagyon gorcsolos vagyok. Most 4 napja kesik es nem tudom, hogy miert. Iden erettsegiztem, elotte 2,5 honapig "be voltam zarva" es erettsegi ota is itthon vagyok. Kevesebb mozgas vagy a nagyobb merteku stressz ennyire befolyasolhatja a ciklust?
2020. jún. 5. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A stressz az mindenkepp bele zavarhat
2020. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, 5 nappal korábban jött meg.
2020. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, pont olyan, mint előtte volt.
2020. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mar 2 napja melegebb vizzel furdok, mert az szokott segiteni, ha meg akarom hozni, most viszont az sem segit..orultem,hogy vegre kezdett beallni es nem szeretnem, ha most felborulna :( 1-2 eve meg 15-32naposak voltak, most örültem, hogy 25-26 napra beallt
2020. jún. 5. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyal voros bort :)
2020. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam mar rola... Kepzeld, nem tudom miert, de ha pezsgot vagy bort iszok, elkezdek remegni, a gyomrom is remeg, vacognak a fogaim.. :)
2020. jún. 5. 19:01
 7/7 anonim válasza:
Nekem előző hónapban 5 napot késett, és olvastam is róla, hogy borithatja a ciklust ez a bezartsag
2020. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!