Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a fogamzásgátlót nem...

Ha a fogamzásgátlót nem szedem egy hónapig, hogy elmúljon a hüvelygomba, nagy baj?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, másfél éve szedek fogamzásgátlót, mercilont. Sajnos a gyógyszer mindent elrontott, nincs libidó, nincs nedvesség, de helyette van hüvelygomba. A barátommal már szinte semmi szexuális életünk nincs, nekem köszönhetően mert mindig fáj és viszket, meg szégyenlem is.

Mióta gyógyszert szedek azóta jön ki de már el sem akar múlni.

Egy évig használtam x epil intim mosakodót, lehet kicsit túlzásba vittem, és nagyon valószínű hogy ez is közrejátszott.

Szóval ha egy hónapot kihagynék a gyógyszerből, vagy annyit hogy elmúljon, az mennyire zavarná meg a hormonokat?

Sok helyen olvastam már hogy gyógyszerváltás felesleges.



2020. jún. 6. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a foggátlót pihenteted nem fog elmúlni a hüvelygomba. A párodat is kezelni kellene, mert oda-vissza adogatjátok egymásnak. Nőgyógyászt kérdezd meg, hogy mit javasol a gombára.
2020. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik baratnomnek ugyanez volt. Mikor abbahagyta a fog.gatlot elmúlt minden.
2020. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De teljesen nemtudom abbahagyni, máshogy meg nem tudunk védekezni, óvszer az túl stresszes.
2020. jún. 6. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha stresszes, akkor ne szeretkezzetek. Lehet anélkül is élvezni.
2020. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Plusz gondolom az egészséged fontosabb.
2020. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A stressz alatt azt értem, hogy az óvszernél mindig azon görcsölök, hogy nehogy terhes legyek.
2020. jún. 6. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont annyira lehetsz terhes óva mellett mint gyógyszer mellett.
2020. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszer mellett is teherbe eshetsz, nem csak a gumival. Normálisan kell használni, és nem szakad ki.
2020. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"óva" = óvszer 🙃
2020. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát egy hónapra nincs értelme abbahagyni. Ha ennyi gondot okoz, akkor le kell tenni végleg és kész. Nem tudom az óvszer mégis mivel rosszabb mint az állandó hüvelygomba meg a nulla szexuális élet...

Évekig védekeztem óvszerrel, sose volt semmi gond vele! Terhes sem lettem.

2020. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!