Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha vekony vagyok a hasam...

Ha vekony vagyok a hasam miert nagy?

Figyelt kérdés

Sziasztok eleg vekony lany vagyok viszont a hasam nagy mint ha terhes lennek. (Nem vagyok)

Mitol lehet ez?


2020. jún. 10. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Puffadás, hasi zsír, rossz testtartás, sok oka lehet.
2020. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha vékony vagy is normális egy kis hasi zsír, nem kiszem, hogy akkora, amekkorának látod, érdemes lenne sportolnod, ha zavar.
2020. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mindenki mas azt mondja hogy en viszem tulzasba viszont nem. Tenyleg nagy olyan mintha terhes lennek szuk felsot egyberuhat fel se veszek ezert
2020. jún. 10. 10:04
 4/20 anonim ***** válasza:
Kép
2020. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Én hasonlóan vagyok, csak fiúban. Vékony vagyok, de a hasam meg nagy :D Nm tudom miért lehet.
2020. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Puffadás,renyhe hasfal ,gyenge hátizomzat ,vagy relatíve magas testzsírszázalék ,ami annyit jelent,hogy hiába van a súlyod rendben,a zsír-izom arányod nem a legjobb.
2020. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de mások nem látják. Egyébként teljesen természetes és egészséges, mivel valahogy a belső szerveknek is el kell férni. :D A vékony embernek is (akik nem kórosan soványak) látszódnak a zsírpárnáik, amikor pl. leülnek. 100%-ig zsírmentes, tökéletes, lapos has csak az Instagramon létezik.
2020. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Mr.Q77 ***** válasza:

Testalkat, (hasra "hízol") +

Mozgásszegény életmód + helytelen táplálkozás=>zsigeri zsír


Mozogj/edz rendszeresen és megoldódik a dolog. Sokszor látni divatshow-n nagyon vékony de püffedt hasú modelleket, mivel nem esznek semmit, és nem is edzenek az izom is leépül, beleértve a hasizmot, nem tartja "helyén" a belső szerveket és elég groteszk látvány ...


3. lehetőség hogy valamilyen emésztési problémád van (ez elég sok mindent magába foglal), ezt érdemes kivizsgáltatni, de ezt neked kell érezned/tudnod hogy vannak-e egyéb tünetek (bélgáz/hasmenés stb.)

2020. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bizonyos ételektől tud így megnőni/felpuffadni a has.
2020. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbb a puffadás, de te látod, hogy van-e rajtad zsír, vagy nincs.
2020. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!