Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők, akik betétet...

Lányok/nők, akik betétet használnak, hogy bírjátok ki a hosszú rendezvényeket?

Figyelt kérdés
Olyan szerencsém lett, hogy pont egy hosszú rendezvény előtt jött meg, 2 része lesz, amelyek 2 napon fognak történni, tehát a menstruációm 2. és 3. napjára esnek. Szóval pont a legerősebb napokra. Wc nem opció, én is fogok "szerepelni." Ki tudja, hány óráig kell egy helyben állnunk. Valakinek van valami tippe? Tampon, egyebek nem jöhetnek szóba, és muszáj elmennem. Félek, hogy átázok, vagy rosszul leszek.
2020. jún. 11. 08:35
 1/5 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen...akkor éjszakait vettem(betét)
2020. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Éjszakai betétet használj, és cseréld, mihelyt lehet, ne várd meg, amíg kell. Ne ülj le, és vigyél tartalék bugyit és harisnyát, ha mégis átáznál. Ja, és sötét szoknyába menj.
2020. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Állni kell, és sötét szoknya kötelező, szóval ez pipa.
2020. jún. 11. 13:48
 4/5 anonim válasza:
Ha nagyon rossz a helyzet én vennék valami rövid gatyát a szoknya alá, csak hogy mindent a helyén tartsan. És minden lehetséges alkalommal elmennék vécére.
2020. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most értem haza a második felvonásról, semmi baj nem volt, erősebb vérzésre/fájdalomra számítottam. Az éjszakai betét bevált. Köszi a válaszokat! :)
2020. jún. 13. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!