Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta lehet?

Petefészek ciszta lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Huzamosabb ideje (kb. Fél éve) a menstruációs ciklusom során közti vérzéseket tapasztalok. A bal petefészkemben pedig szúró fájdalom van, néha elmúlik, de sokszor érzem. Az utóbbi hétben ez az érzés felerősödött, és napokig tartó barnázást tapasztaltam. Szerintetek kell gyanakodnom ilyenre? Néha-néha szoktam a méhszájamat is ellenőrizni, és a ciklus során sosem zárt, még ovuláció után sem. Szerintetek ezek a tünetek mire utalhatnak?

2020. jún. 12. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én testem is hasonló tüneteket produkált, de a vizsgálat kiderítette, hogy nincs ilyen probléma. kizárólagosan a tünetek kétes eredményhez vezetnek, ajánlom, hogy keress fel ezzel egy orvost :)
2020. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi volt végül a probléma nálad?
2020. jún. 13. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hormonális gondok, de ennek sok más tűnete is volt, mint a két hónapos folyamatos vérzés egyebek közt :(
2020. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj szegény...:/// azóta jobb már?
2020. jún. 13. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán, a tüneteket sikerült enyhíteni, de valószínűleg így élem le az egész életem, viszont már hozzászoktam, nem zavar :)
2020. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Istenem szegény... remélem azért fog változni jó irányba, vagy akár tejesen el is múlik! Jobbulást kívánok❤️
2020. jún. 14. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm 😍
2020. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!