Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasznalhatok tisztasagi betet...

Hasznalhatok tisztasagi betet helyett, rendes eu betetet?

Figyelt kérdés

Sajnos tisztasagi nincs itthon, viszont eu-bol rengeteg van.

Nem baj, hogy azt hasznalom?

Pozitiv mert sokkal hosszabb, vegig er a bugyin, es vastagabb joval tobb ideig bent lehet hagyni.



2020. jún. 14. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolod, hogy ebbe, hogy milyen betétet használj, bárkinek is itt a Gyakorin van beleszólása? Ha ez megnyugtat, tőlem, nyugodtan használd azt, ami kéznél van, vagy akár ne használj semmilyent!
2020. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Őszinte leszek, én nem használok abszolút tisztasági betétet. Nem is tudok semmilyen betétet elviselni és a folyásom sem sok. Úgyhogy eldöntöd, hogy mit használsz, azt használsz, amit akarsz. De pl. az sem rossz megoldás, hogy nem teszel be semmilyent. Holnap majd veszel a boltban.

Egyébként ha alapból olyan sok folyásod van, hogy nem bírja el a tisztasági betét, nem ártana egy kivizsgálás, hogy nincs-e esetleg valamilyen fertőzés a háttérben, vagy nem borult-e fel a hüvelyflórád egyensúlya. Mert van, akinek több, van akinek kevesebb a természetes folyása, de ha neked kevés hozzá a tisztasági, az nem tűnik túl jónak. Én megnyugtatónak érezném, hogy látna egy orvos.

2020. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Hosszú távon nem lesz jó, mert "bepálik", befülled a lábad köze, vastag a betét és nem szellőzik jól. Valamint simán kidörzsöli a bőrt is ilyenkor :(

Szóval egyszer egyszer ok, de amúgy inkább nem ajánlatos

2020. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Hasznàlhatsz... De!

-feleslegesen pocsékolod, vegyél inkàbb tisztasàgit.

-mi az hogy tovàbb benn maradhat? Mettől tovàbb? Egy tisztasàgi is 1 napig kibírja, hacsak nincs extra sok folyàsod valami betegség miatt, vagy nem épp menzesz kezdete vagy vége van. Remélem nem gondoltad hogy a sima betétet akkor 3 napig us bent hagyhatod...

-tisztasàgiból is van több méret, extra hosszú is ha arra van szükséged.

2020. jún. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Jóisten......
2020. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne használhatnál? Néha én is szoktam tisztasági helyett egészségügyit rakni, főleg akkor, ha valami miatt (pl fertőzés) sokkal több folyásom van, vagy hüvelykúpot használtam, ilyesmik. Igazából ilyenkor is csak azért nem tisztaságit hordok, mert nem akarok 3-4x a cserével bíbelődni, a mensizős betétből egy is elég hozzá, ezért megéri ilyen esetekben használni.
2020. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!