Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó hüvelyérzékenység...

Állandó hüvelyérzékenység mitől lehet?

Figyelt kérdés
Minden fáj, ami "bekerül". Tampon felhelyezés is fáj, a közösülés is, főleg a bemenet után egy-két centire. Orvos semmi gondot nem lát. Pár hónapja volt bakteriális vaginózisom (trichomonas fertőzés) ez ki lett teljesen kezelve, megfelelően, a kontrollon panasz és tünetmentes voltam. De a probléma sokkal régebbi. Szex alatt használunk síkosítót, fel is vagyok izgulva de ugyanúgy fáj. Tampon felhelyezésénél is ugyanaz a száraz, irritált érzésem van. Mitől lehet? Már a doki is tanácstalan. Esetleg valakinek volt ilyen? Mi volt a megoldás?

2020. jún. 14. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Cikatridina hüvelykúpot. Hámregeneráló hatású.
2020. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kedves Kerdezo! Tortent azota pozitiv javulas? Hasonlo helyzetben vagyok en is…:(
2022. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!