Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hozzam előre egy...

Hogyan hozzam előre egy nappal a menstruációm?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, viszont azt is szeretném, hogy hamarabb múljon el, ennél majd citromlével próbálkozok. Rozmaringteát nem tudok inni, úgyhogy valami másra lenne szükségem. Esetleg a bor segít?

2020. jún. 14. 21:13
 1/7 Lybra válasza:
0%
Szia, elvileg ha vörösbort iszol akkor hamarabb megjön, de ez is egy kétes forrásból jön (*tesó, hidd el*).
2020. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Ez a hormonjaidtól függ.
2020. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem segít. El ne hidd a citromlés meg hasonló baromságokat. Max pár órával tudod előbb meghozni (emelés, intenzív mozgás), 1 nappal előbb semmiképp. Amit tudni illik az az, hogy a ciklusodat nem te irányítod, hanem a tested. Ugye nem kell magyarázni, hogy x naponta miért és mitől menstruálsz, hogy működik a szervezeted?!
2020. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szójás cuccok és a sok koffein is előrébb hozza... veletlenül derült ki, hogy érzékenyen reagálok rá, azóta kerülöm - de ha kell, be tudom vetni erre a célra. 4-5 nap minuszt eredményez nálam. Eltolni nem tudom semmivel, de előrébb hozni igen.


Vegán feherjeturmix pl. szójából van: napi 2 bögrényit ittam belőle: hatott.


A koffeinnek szintén van ilyen hatása, vizsgaidőszakban brutalis mennyiségű kávét és energiaitalt fogyasztok - csodák csodájára, mindig rövidebb a ciklusom olyankor, és a mellem is brutálisan érzékeny.


Azonban ezt már a ciklus elejétől alkalmaztam minden alkalommal, amikor tudtam, hlgy rövidíteni kell. Félidőn túl kezdve nem tudom, hogyan hatna.

2020. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod a megoldást, akkor mi a kérdés? Az előző válaszodban szépen kifejtetted, hogy mi az, amit ha fogyasztasz előbb megjön.
2020. jún. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A #4 én voltam, nem a kérdező:)
2020. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs ilyen, de van hogy a mozgás és a forró fürdő beválhat
2020. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!