Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetbez? Herpesz vagy hpv...

Mi lehetbez? Herpesz vagy hpv szemölcs?

Figyelt kérdés
Képet nem csatolok, de észrevettem a hüvelybemenetnél mindkét oldalt a nyálkahártyán apró kis kinövéseket. Kicsit fájnak és baromira viszked. Folyasom is van, a nogyogyasz telefonon ajanlott egy kremet gombara de nem hatott igy sztem mas a gond. Sajnos nem tudott fogadni de persze mindenkeppen felhivom es kere Idopontot barmennyit is kell varnom. Keresgeltem a neten mi Lehet ez? Herpesz vagy hpv szemölcs? Az meg a masik, hogy 2 honapja kimarad a verzesem de a terhessegi teszt negativ. Kislanyom most 11 hos de tapszeres volt vegig. 4 hos koraban jott meg eloszor es azota mondhatni rendszeres volt minden honapban. Citologiam p2es volt 9 honappal ezelőtt. Kicsit félek mi lehet ez?
2020. jún. 15. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkét általad említett betegség nemi úton terjed, volt kontaktus új személlyel, vagy akármi változás e téren? Mert ha nem, ezeknek kicsi a valószínűsége.
2020. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ká111 válasza:
aloe sprayt fújj rá amíg nem jutsz el dokihoz, akár minden wczésnél
2020. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik sem valószínű. A HPV nem fáj és nem viszket, csak ott van. A herpesz meg bazira fáj és hólyagos.

Lehet szimplán gombád van (az rendesen viszket) és amúgy csak a teljesen ártalmatlan veatibularis papillomatosisod most vetted észre.

2020. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!