Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni?

Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés

Marciusban voltam 9-én rá 36 napra megjött aprilis 14-re. A következő màjus 7-én jött meg ami szerintem elég hamar jött mivel csak 23 nap telt el az előző menstruációtól. Ebben a hónapban még nem voltam és nem is tudom mikor leszek már 40 nap eltelt az előző menstruáció óta. Ha valaki ki tudja ezt nekem "számolni" hogy mégis mikor kellene stb.. sokat segitene :) (45 kg vagyok, ja és kizart h terhes legyek) 17/L

(Ha trágár kommentet akarsz irni azt kerlek tedd meg mashol én csak segitséget kérek ;) )



2020. jún. 15. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát lassan akkor meg kéne jönnie. Mivel nem állt be a ciklusod, ezért nem igazán lehet ezt így kiszámolni.
2020. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja kiszámolni, a tested nem így működik. Nem írtad, hogy milyen magas vagy, de a 45kg oka lehet, hogy nem rendszereződik a menstruációd.
2020. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2020. jún. 15. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak nem vagy 150 cm körül, 45 kg nagyon kevés, a szervezeted nem lenne képes egy gyerek kihordására, ezért ilyen rendszertelen. Ilyenkor a menstruáció akár teljesen megszűnhet. Híznod kéne.
2020. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
155 cm vagyok
2020. jún. 15. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Határeset a súlyod. Esélyes, hogy hormonális zavarod van. 35-36 napig normális a ciklus hossza. Afelett már gondra utal, pláne, ha néha meg nagyon rövid (23 nap). Mindenképp vizsgáltasd ki magad.
2020. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!