Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért rövidült a menstruációm?

Miért rövidült a menstruációm?

Figyelt kérdés

Mindig 5 napig tartott, rendes vérzéssel. Az utóbbi kettő viszont már csak 3-3,5 napig tartott, a végére pedig gyenge volt.

Párommal mindig védekezünk, így nem gondolom, hogy esetleg terhesség állna a háttérben.

Ez mennyire normális? Veletek is történt már ilyen? Mi lehet ennek az oka?

Egy kicsit aggódom..


17/L



2020. jún. 17. 00:17
 1/8 anonim válasza:
65%
én a helyedben csak örülnék, egyébként nekem mindig változó, hogy milyen hosszú, és nem gondolom, hogy ez probléma.
2020. jún. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hormonalis problema vagy hormonalis valtozasok allhatnak a hatterben. Ha tudsz azert menj el egy jo nogyogyaszhoz es nezzen meg ultrahanggal nincs-e ciszta a petefeszkeiden vagy a mehedben nincs e valami gond. Ne aggodj valoszinu nem lesz, de ha kicsit is jofej alapos, akkor legalabb elkuld vervetelre es megnezi a nemi hormonokat meg pajzsmirigyhormonokat hatha abban van valami elteres.
2020. jún. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig neked tök pontosan 5 napokig tartott, akkor nézesd meg. De nekem ez állandóan változó 3-5 között tehát leszarnám, de te ismered magad.
2020. jún. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lerövidült az évek során. Olyan 5-6 napossal kezdhettem, ma már a 3. nap alig van. De azért semmi nincs ingyen, cserébe az első napon megmozdulni se bírok. 2-3 algopyrin az alap. 😒
2020. jún. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Negyedik ugyanez van velem. Mivel 3-4 napos az eleje pusztulat durva.
2020. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊
2020. jún. 17. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Én is hasonló cipőben járrok! Régebben 5-6 nap volt és nagy mennyiség, mostanában a 3. napon már alig van. Engem is aggasztott de jó tudni, hogy sokan vagyunk így ezzel!
2020. jún. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3 éve kb nekem is lerövidült 3-4 napra. A első nap kevés, a 2. nap pár óra hosszáig nagyon erős, utána 3 napra gyenge, 4. napra meg minimális, 5. napra szinte semmi. Én 31 éves vagyok, de úgy látom fiatalabbaknál is előfordul ilyen. Az az érdekes, hogy nekem már huzamosabb ideig ilyen hosszúságú és szinte pontosan 28. napra jön meg. A legutóbbi menstuációmkor is (ez már több alkalommal forult elő) hogy a 2-3. nap között több óra hosszán keresztül semmi nem volt, utána újra beindult, nem volt vége csak tartott egy kis szünetet.
2020. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!