Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióma miatt valaki itta a...

Mióma miatt valaki itta a Hölgyike teát+palástfű kombót?

Figyelt kérdés
Nekem most ajánlották! 3hónapos kúrát. Műteni nem fognak mivel nincs gyerekem max csak akkor ha muszály! Majdnem 8cm kezdtük, utolsó mérésen 5.6cm volt!
2020. jún. 17. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ki ajánlotta? Van, amelyiknek nincs hatása, van, amelyik hat, de az veszélyes. Hatással van az ösztrogénre. És nőnek tőle a miómák, és a ciszták is.
2020. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A doki barátcserjét mondta mivel elkezdtem szedni es csökkent a mérete! A teát ismerősöm ajánlotta csecsemőfejnyi miomaja volt és ezt itta és nemkellett műteni!
2020. jún. 17. 08:29
 3/6 A kérdező kommentje:
De az a érdekes, hogy amíg nem tudtam, hogy van semmi problémám nem volt! Amióta tudom es agyalok rajta és olvasok róla olyan mintha valami ideget nyomna és kisugárzik a lábamba, de csak ha rágondolok plussz elkezdtem az aviva tornát is! Keresem a megoldásokat mert 3orvosnál jártam nemakarnak műteni! Mert ez nem gátolja a teherbe esést se a kihordást max a szülés lenne császár! Kifele növő szóval a méhet se deformálja..
2020. jún. 17. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Fura, nekem meg pont azt mondták, hogy ha szeretnék gyereket, akkor előtte mindenképpen ki kell műteni.
2020. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-hez plusz

Azért, mert a terhesség során megemelkedik a hormonszint, amitől nő a mióma. Ezért lehet veszélyes, mert nagyra megnőhet közben.

2020. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Állítólag nagyon rossz helyen van és veszélyes! Annyit mondott az orvos, hogy ennél sokkal nagyobbal is szültek már! És figyelve van 3honap alatt csökkent is!
2020. jún. 17. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!