Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha minden együttlé...

Mit tegyek, ha minden együttlét után húgyúti fertőzéstől szenvedek?

Figyelt kérdés
16 éves korom óta szenvedek húgyúti fertőzéstől. Az első páromnál is viszonylag elég gyakran előjött ez a probléma,de akkor a háziorvosom mindig antibiotikumot írt fel rá,amitől hamar elmúlt és ritkábban jött elő. Viszont a jelenlegi páromnál, akármit teszek..nem szabadulok tőle. Minden egyes alkalommal előjön együttlétek után, pedig mindent betartok : egyből rohanok pisilni, mosakszom előtte és utána is, sok folyadék. Rengeteg orvosnál voltam már ezzel, illetve a páromat is kivizsgálták. Nem találtak semmit, egyikünknél sem. Mindenféle gyógyszert, "csodaszert" próbáltam már , pl : tőzegáfonya, D-mannóz por ( egy ideig használt) , C-vitamin nagy dózisban, teák, grapefruit mag olaj.stb.Nem használ semmi. El vagyok keseredve. Nagyon örülnék,ha valaki,aki hasonló cipőben járt/jár leírná ,ha van valami,ami használ neki.

2020. jún. 17. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Menj el nőgyógyászhoz és kérj STD vizsgálatot.
2020. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nogyogyasznal is voltam mar tobbszor is, abban bizva,hogy legalabb talal valamit es kezelve lesz es elmulik ez az egesz...tobb fele vizsgalatot elvegzett. Nem talalt soha semmit. Urologusnal is voltam. Szinten semmi.
2020. jún. 17. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Uro-vaxomot írass fel, az meg megér egy próbát. Ha az sem használ, akkor alacsony dózisban nitrofurantoint kell szedni tartósan.
2020. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Megprobalom akkor eloszor az Uro-vaxomot. :)
2020. jún. 17. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen vizsgálatokat végzett el az orvosod?
2020. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az urologus vizeletet nezett aztan holyag es vese ultrahangot csinalt. Nem talalt semmit ,valamint kijelentette ,hogy a paromnak van problemaja es menjen el o is orvoshoz. Paromnal is minden negativ lett. A nogyogyaszomhoz is gyakran mentem a problemaval, kenetet vett,stb de igazabol o sem hinnem,hogy alaposan megvizsgalt volna. Laborban is voltam. Ott is minden negativ.
2020. jún. 21. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit értessz minden alatt? Pontosan milyen nemibetegségekre lettél tesztelve? Chlamydia? Gonorrhoea? HIV?
2020. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!