Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Menstruációs kehely?

Lányok! Menstruációs kehely?

Figyelt kérdés
Milyen használni? Kényelmes? Nem zavar? Fáj? Ha az ember szűz jobban fáj? Hány éves kortól ajánlott? Nehéz betenni?

2020. jún. 17. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki szerint a világ legkenyelmesebb es legegyszerűbb dolga hasznalni, valakinek meg egyáltalán nem vált be. Sajnos ez olyan dolog amit ki kell próbálni, nem hallgathatsz csak mások véleményére.
2020. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kortól függ és ha jó méretben, típusban választod akkor egyáltalán nem fog fájni, sőt nem is fogod érezni! Az elején időt kell szánni a felhelyezésre, de csak gyakorlat kérdése.
2020. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár alkalom kellett még bele tanultam a használatába, de mostmár imádom, sokkal jobban megéri mint a tampon, betét.

Mikor felhelyezem egyáltalán nem érzem, nem fájdalmas viszont ehhez az kell hogy megfelelő kelyhet válassz.

2020. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit eltaktikáztam. Nagyobb kelyhet vettem, mert nálam nagyon sok vér távozik el egy menstruáció alkalmával. Viszont nem szültem. Mostmár tuti, hogy a kisebbet kellett volna megvennem és gyakrabban üríteni, mert a nagyobb kényelmetlen. Érzem, ha ülök, ha biciklizek, nem tudom használni. Van rajta egy, vagy két kis lyuk, gondolom a vákuum miatt, vagy hasonló,es nekem azon keresztül szivárgott is, ha megtelt. Nagyon nem jött be

3 hónapot kísérleteztem.

2020. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Megfelelőt kell választani és akkor nagyon jó, én az elején 3 félét próbáltam, mire megtaláltam azt,ami nekem jó(merula). Azt meg nem tudtam úgy feltenni ,hogy ne folyjon,de 2 ciklus után rájöttem a módszerre és azóta egyszerűen szuper. Már 3 éve csak azt használom,nem is érzem,hogy bent van,a felhelyezés kb.annyi idő mint egy tamponnál, de kibír egy munkanapot nálam,úgyhogy csak itthon kell cserélni. Sőt, fürdeni is voltam vele erősebb napokon is és búvárkodni is. :)
2020. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)
2020. jún. 23. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nagyon bevált kezdésnek a rossmannos facelle-t ajánlom egy puha és kicsi kehely. Én 12 éves korom óta használom. Egyáltalán nem fáj. Örülök hogy felfedeztem.
2020. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!