Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az mennyire normális, ha...

Az mennyire normális, ha valaki menstruációja első napján szédül és hány?

Figyelt kérdés
Tinédzser vagyok, 16 éves. Voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, hogy ebben a korban normális, de én nem hiszem. Ha olyan normális volna, akkor miért nincs ilyen mindenkinek? Oké, lehet elmúlik, de mit csináljak addig? Egy évben csak 3 napot igazolhat a szülő, és nem hiányozhatok olyan sokat a suliból.

2020. jún. 18. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Most nyáron az igazolással nem lesz gondod, hisz nincs iskola.

Ha elkezdődik a suli, akkor pedig anyukád igazol 3 napot, az 3 hónap-ra elég, ha ez csak az első napon áll fent.

Utána meg elmehetsz havonta háziorvoshoz, hogy 1 napra írjon ki, mert ez a bajod. Az annyira nem sok hiányzás, max 10-11 nap, ha pont úgy jönne meg, hogy sosem esik ünnepnapra, vagy szünetre.


Egyébként ez normális, nálam is volt ilyen, de egy idő után el fog múlni, nekem is elmúlt. :)

2020. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj meg valamilyen vas készítményt szedni. Sokat segíthet :)
2020. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
64%

De attól, mert neked is volt ilyen, még nem biztos, hogy normális. Neked mennyi idő alatt múlt el?

De mondjuk hogyha a suliban jön meg, akkor ott hányjak össze mindent vagy mi? Vonattal járok suliba, 2 óránként jön vonat, addig mit csináljak? Ilyen nincs, hogy halálomon vagyok minden hónapban egyszer, ez egyszerűen nem normális.


2-es: Köszi, majd utána nézek.

2020. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Hányinger ellen pedig vegyél be Cerucal tablettát.Ez vényköteles írasd fel :)
2020. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
23%
Reggel nem veszed észre, hogy megjött??
2020. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, és ha nem reggel jön meg neki, hanem napközben??
2020. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
20%
És nem tudja, hogy mikor fog megjönni?!
2020. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom, képzeld el, mivel nem rendszeres.
2020. jún. 18. 10:11
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
7-es, te tisztában vagy azzal, hogy a nap bármelyik részében megjöhet????
2020. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem borzasztóan fáj első-második nap, én is szédülök. Most egyetemen ki tudom használni a hiányzást, háromszor lehez egy félévben, így jó. A középsuliban meg a háziorvos írt igazolást, megértette, hogy képtelenség lett volna suliba mennem..
2020. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!