Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció 5.nap uszoda?

Menstruáció 5.nap uszoda?

Figyelt kérdés
Éppen megvan de nagyon szeretnék holnap úszni menni... Gáz de én sosem használtam még tampont úszáshoz, mert inkább nem mentem vízbe. Valaki elmondana h mit érdemes ilyenkor főleg h már nem olyan erős a vérzés. A másik mrg az nem gáz amikor oltozesnel látják a madzagot? Ez egy teljesen komoly kérdés kérlek normálisan válaszoljatok. 20L

2020. jún. 18. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

mindenképp próbáld ki előtte a tampont, hogy jól fel tudd helyezni.

ha a végén jársz, light vagy mini tampont használj.

otthon tedd be, utána vedd fel a fürdőruhádat, tegyél be egy tisztasági betétet, amit az usziban kidobsz majd, mert 1-2 csepp kijöhet a hüvelybemenet környékéről, ne legyen olyan a fürdőruha. úszás után cserélj tampont.

minimálisan látszik a madzag, de nem feltűnő, ha nem terpeszben állsz, valószínűleg nem fogják észrevenni, vagy ha mégis, mindenki nő, láttak már ilyet.

így ha előre felveszed a fürdőruhát, akkor ráadásul csak felöltözésnél kell levetkőznöd teljesen. :)

2020. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. jún. 18. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Carrie xD
2020. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!