Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mindig védekezünk párommal, egy ideje viszont furcsán érzem magam..

Az utóbbi két hónapban a menstruációm csak 3 napig tartott. Néha nyomás szerű tompa fájdalmat érzek az alhas/méh környékén, illetve egyik este szédültem, majd elájultam.

Történhetett "baleset" vagy inkább más miatt aggódjak? Mi történik velem? :c


17/L



2020. jún. 19. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Erre van a terhességi teszt.
2020. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, ha az óvszert helyesen, és mindig használtátok. Minden esetre csinálj egy tesztet megnyugtatásul drogériákban is kapható párszáz forint. A többi dolog sem terhes tünet, has fájás lehet ovulációkor, a vérnyomásod is rendetlenkedhet. Esetleg ha fogyókúrázol lehetsz vashiányos.
2020. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, nem valószínű csinálj egy terhességi tesztet illetve jó lenne elmenni a háziorvoshoz egy ettől irreleváns kivizsgálásra vérnyomás vérkép vércukor mindennel, hátha teljesen független ettől akkor viszont meg kéne találni mi az ok
2020. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha menstruálsz, miből gondolod, hogy terhes vagy? Máshol ájultál el, terhességtől egyébként se szokás.
2020. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1-es: Nem vártam, hogy majd látatlanban mondj egy igent vagy egy nemet. Csak segítséget kértem. Nem volt muszáj válaszolni. 😊
2020. jún. 19. 21:48
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es: Tény, hogy menstruálok de ez nem kizáró ok. Több ismerősömnek is megvolt terhesség alatt.

De ha nem is vagyok terhes, tőlem szokatlan, hogy hirtelen 2 nappal rövidült. 😅

2020. jún. 19. 21:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊
2020. jún. 19. 21:49
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%
Mondjuk ha védekeztek, utána lehet ellenőrizni esetleg kiszakadt-e az óvszer. Ha máshogy védekeztek, akkor lehetsz az,de akkor nincs menzesz.
2020. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, ezek nem arra utalnak. Viszont ha ezek a tünetek is hosszabb ideje fennálnak, akkor mindenképp menj el a háziorvosodhoz, hátha valami komolyabb dolog van a háttérben.
2020. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz,nincs-e valamilyen más nőgyógyászati probléma a háttérben.A terhesség nem ilyen.
2020. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!