Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Merckformin xr 500 adagolás?...

Merckformin xr 500 adagolás? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2-es típusú cukorbetegseget allapitottak meg nalam, elhizott vagyok sajnos a pajzsmirigyem sem jo. Életmód valtasban vagyok etrendileg, es napi 2x sportolok. A merckformin xr 500 gyogyszert kaptam, napi 1et kell bevennem belőle. Kérdésem az lenne hogy elég ez az adag? Én kicsit keveslem.

2020. jún. 22. 06:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nyugodtan bízd a kezelőorvosodra. Ha ő azt a mennyiséget írta fel, akkor annyit szedj.


Ha rosszul érzed magad, a panaszok tünetek jelentkeznek és úgy érzed, hogy nem jó a gyógyszer vagy a mennyisége nincs jól beállítva, akkor keresd fel az orvosod és jelezd neki a problémád, de addig ia tartsd magad az orvos utasításához.

2020. jún. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és még az lenne a kérdésem, hogy januárban majd szeretnénk elkezdeni a baba projektet, a tervem az az hogy addig igen szépen szeretnék lefogyni. Ezzel a betegséggel együtt mint a 2-es típusú cukorbetegseg, IR, PCO-s, vállalható saját gyerek?
2020. jún. 22. 06:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfelelően van beállítva a gyógyszer és mellette betartod az étkezési szabályokat (gondolom erről beszéltél az orvosoddal), alapvetően fogsz valamennyit fogyni, de te még sportolsz is hozzá, szóval menni fognak le a kilók.


A baba projektnél nem hallottam olyanról, hogy nem lehet valakinek gyereke mert cukorbeteg, de erről én nem tudok nyilatkozni, szóval erre nem mondok semmit,csak annyit hogy a dokid kérdezd meg. Elég a háziorvost is megkérdezni szerintem.

2020. jún. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!