Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mennyire számít rendszertel...

Ez mennyire számít rendszertelen menstruációnak? És lehet valami bajom abból kifolyólag, hogy minden második héten gyógyszerrel tömöm magam?

Figyelt kérdés

Ebben az évben ilyen időközönként menstruáltam: 42, 44, 33, 32, 36.

Ez mennyire számít rendszertelennek? 30 napnál előbb nem szokott megjönni, de 45 nap fölött se. Sose volt rendszeres.

Amikor peteérésem van, akkor is kib.....szottul fáj a derekam meg a hasam is belenyilal, és olyankor szoktam bevenni több fájdalomcsillapítót is. Amikor érzem, hogy meg fog jönni, akkor meg előtte be szoktam venni 4-5 óránként 1 fájdalomcsillapítót, mert annyira szokott fájni a hasam, hogy mindent kihányok, így meg szoktam előzni a fájdalmat. Ebből lehet valami bajom



2020. jún. 23. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy jó orvost, aki elküld hormonvizsgálatra. Ezt okozhatja IR, pajzsmirigy probléma, endometriozis stb. szóval meg kell nézetni. Ne hagyd, hogy fogamzásgátlót írjanak fel, mert az csak elfedné a valódi problémádat. Egyébként, ha minden véreredmény normális, akkor simán lehet, hogy te ilyen típusú vagy. Hiszen mi nők nem vagyunk egyformák. :) De ezt csak vizsgálatok után lehet mondani.
2020. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!