Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni puffadtság és szelek?

Szex utáni puffadtság és szelek?

Figyelt kérdés

Együttlét után van hogy egyből felpuffadok picit. Illetve másnap reggel mindig puffadtnak érzem magam, olyankor nincs rendes székletem (van hogy egész nap nincs), csak sokat kell szellentenem, és csak némi áttetsző vagy barnás nyálka ürül ki belőlem. Ez mitől lehetséges, és hogy lehetne ezt enyhíteni vagy megelőzni? Ha nem szexelek, reggelente normális székletem van és nem vagyok olyan szeles.

(Mindig az együtléttel hozható összefüggésbe, és nem anális szexről van szó.)

23/l



2020. jún. 24. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Talán stresszel jár számodra az együttlét és az váltja ki. Ha a szádba nem kerül semmi meg a fenekdbe akkor más oka nem lehet. Ha a szádba kerül akkor sem gondolnám hogy az az ok. De lehet valami bacit vagy vírust benyelsz a párodtól. Küld el előtte alaposan mosakodni ne csak vízzel. Ha úgyis lesz akkor a stressz marad.
2020. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi a f@$z?! 😱
2020. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem sokat szoktam az ágyban stresszelni, mert nagyon jól működnek az efféle dolgaink, de azért köszönöm!


Kedves második, az enyémnél sokkal kreténebb kérdések vannak ezen a felületen, kommentelj inkább azok alá!:)

2020. jún. 24. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Jesszus velem ugyanez van. Nekem utána kb székredekésem van.

Megoldást én sem tudok :(

25N

2020. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orvos kell hozza, de abban biztos vagyok, hogy nem nogyogyaszati, hanem emesztoszervi problema. Vajon minden a rendes helyen van, nincs valami serv? Plusz emesztoszervi zavar. A huvely mogott a vegbel van, rectokele, vegbelserv eseten kozelebb turemkedik, de az sem adna okot erre. Esetleg szokatlan IBS?
2020. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy mással is előfordul. Én csak azért nem fordultam még orvoshoz ezzel, mert nem jár fájdalommal, és hamar elmúlik.. csak kicsit idegesít. De lehet hogy elmegyek majd. Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 25. 11:53
 7/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van.... Az utobbi pár alkalommal volt rá példa. Voltál orvosnál?
2020. nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam azóta orvosnál... Pedig néha még mindig előfordul a dolog. De nem is mindig. Nem tudom, min múlik. Táplálkozás vagy stressz...egyszer csak utána járok.
2020. nov. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!